180 Coffee Bakery

'Kafe Tanıtımları' forumunda UgurUgurlu tarafından 8 Şub 2015 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. UgurUgurlu

  UgurUgurlu Yeni Üye

  Bugün denediğimiz bir başka yer :) Ben daha önce gittiğimde memnun kalmadık diye anımsıyordum fakat kız arkadaşım tersini söyleyince hadi gidelim dedik. Kahvelerini Moc'tan alıyorlar sanırım, paketi onlarınkine benzettim. Rancilio Rocky öğütücü gördüm bir tane, yanında bir tane daha öğütücü vardı ama o ne marka bilemiyorum. Espresso makineleri de Rancilio idi. Burada da bir latte istedik ve benim daha önce hatırladığım gibi acı, tatsız bir latte geldi. Menülerinde kahvede iddialıyız yazıyor fakat esas itibariyle sanırım tatlıları ve kahvaltısıyla ön planda olan bir yer, yoksa bu kahveyle o ne yazık ki pek mümkün değil.

  Sözün özü, Moda tarafındaysanız Rafine veya Çekirdek'ten şaşmayın. :) Çekirdek pazarları, Rafine pazartesileri kapalı. Böyle reklam yapar gibi de oluyor ama işini iyi yapan yerleri anlatmalı diyorum ben. Tabii dipnot olarak da belirteyim, bugüne kadar gittiğim, burada yorum yazdığım hiçbir yer ile bir ortaklık, akrabalık gibi ilişkim yok, en fazla oturup kahve muhabbeti yapmışızdır. :)
   
 2. Yirgacheffe

  Yirgacheffe Necdet Âgâh - Bonarri Coffee

  Kâr amacı gütmeyen sosyal kahve sever :D diyelim kısaca
   
 3. boris

  boris Yeni Üye

  sarı saçlı bir barista var, kahveleri o yapmazsa çok kötü. onun olmadığı gün gitmemek lazım. kahve lezzetinde baristanın önemini anlamak için farklı günlerde 180'e gidin :)