Heisenberg Coffee & Roastery

'Kafe Tanıtımları' forumunda Firochromis tarafından 30 Ara 2014 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. Firochromis

  Firochromis Fırat ÇINGI

  Merhaba,

  Heisenberg, sosyal medyada kullandıkları çarpıcı Walter White - Breaking Bad imajıyla dikkatimi çekmişti. Festivalde de şov devam etti ve Cumartesi öğle seansı çıkışında Karaköy'de yemek yemek için dolanırken bir de baktım Heisenberg karşımda. (Coffeesapiens doluydu, alternatif mekan arıyordum) Girip bakayım, biraz da kahve alırım diye düşündüm ama mekana girince gördüm ki orası 3. dalga bir mekan değil. Yiyecek menüsü ağırlıkta olan bir yer (bu arada hamburgerleri de leziz). Mekanı gördükten sonra kahve filan da sormadım tabi. Sonrasında yine sosyal medyada gördüm ki, indiegogo'da "Super-Lab" kurmak için yardım toplanıyor. Şu an için hedefin hayli gerisindeler. Anladığım kadarıyla şu an için sadece şov var ve kahve belki sonra gelecek. Umarım hedeflerini sağlarlar.

  Sizlerin bu konudaki yorumları ve bilgilerini merak ediyorum.
   
 2. Yirgacheffe

  Yirgacheffe Necdet Âgâh - Bonarri Coffee

  Güzel bir konu oldu :) Bir fotoğrafları eksik. Ne kahvelerini tattım, ne de standa yaklaştım olur da belki bir şey patlar diye :p :p:p

  Şaka bir yana, ben pek taraftarı değilim böyle işlerin. Yenilikçilik yeni kahvelerle ve farklı metotlarla ortaya koyulmalı. Kıyafetle kahvenin bir bağıntısını kuramadım ben. Bir film karakteri olsa da yapılan şov'un kahveye ve kahve kalitesine birşey kattığı kanaatinde değilim. :)
   
 3. Firochromis

  Firochromis Fırat ÇINGI

  [​IMG]

  Bu da fotoğrafı olsun :)

  Kıyafetin ve şovun amacı tabiki dikkat çekmek. Festival/fuar gibi yerlerde ziyaretçiyi çekmek için her şey mubah (Almanya'da katıldığım bir endüstri fuarında bir boya firması çırılçıplak bir kadını üzerinde kıyafet varmış gibi boyayarak ilgi çekiyordu :) ). Kahvelerinin tadına bakmadım ama iyidir. Şu an için kavurma yapmadıklarına göre kahveyi nereden alıyorlar bilmiyorum. Ama yaptıkları güzel şovun altını doldurmak için Barista ve Kavurma yarışmasına katılsalardı o zaman benim bağışımı alırlardı. Yine de kampanyalarını takip ediyor olacağım.