1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Önemli:aliexpress Kullanıcılarının Dikkatine!!

'Kahve Bahane Sohbet Şahane' forumunda metehan tarafından 6 Mar 2019 tarihinde açılan konu

 1. ismailtuluce

  ismailtuluce Isınmaya Başlayan Üye

  paket açılımlarının mutlaka bir vido yada fotoğraf olarak görüntü kaydının yapılması gerekir yoksa birsürü şaibeli durum olacak.ve işin kötüsü sorumlu bulmakta mümkün değil.
   
  Twik bunu beğendi.
 2. Twik

  Twik Isınmaya Başlayan Üye

  Geçen yıl otuz iki milyon paket gelmiş. Bu uygulamalar ve döviz sayesinde onda bir belkide yirmide bir orana düştü ama hala çok fazla. Forumlarda nisan ve mayıs aylarında alınan ürünlerin gelmediği ama haziran ürünlerinin geldiği söyleniyor ve bunu söyleyen birkaç kişi değil. Şu an gümrükte büyük sıkıntılar dönüyor ve bu birkaç ay içinde çözülemeyecek büyük ihtimalle. Bu yasa -kararname- hem gümrüğü hem de PTT'yi büyük sıkıntıya soktu ve ne olacağı hiç belli değil.
   
 3. ismailtuluce

  ismailtuluce Isınmaya Başlayan Üye

  mart ve nisan aylarında aldığım takipsiz 4 paket elime hiç ulaşmadı. anlaşmazlık açıp ücretini geri aldım ama o adamların suçu ne bu işten? her işimizde olduğu gibi yine hazırlık yapmadan bir işe kalkıştık ve elimize yüzümüze bulaştırdık.
   
 4. orkunozkaya

  orkunozkaya Paylaşımcı Üye

  Aynen, benim de uzun zamandır beklediğim 5 paketim var ve bir gün elime geçecekleri konusunda çok ümidim yok açıkcası. Yazık vallahi
   
 5. sahbaz061

  sahbaz061 Paylaşımcı Üye

  3 Haziranda 95 TL'ye aldığım leveler bugün elime ulaştı, 9 TL vergi ödedim.
   
 6. ziyretci3

  ziyretci3 Guest

  Ek Olarak Yurtdışı Alışverilerine Aylık 5 Ürün Limiti getirildi bilginize.
   
 7. kirlicezve

  kirlicezve Yeni Üye

  25 mayısta sipariş verdiğim ürün için 18 tl ödeme yaptım. Artık ürün alırken düşünmek lazım .Hem gelme süresi uzadı , hem de astarı yüzünden pahalıya geliyor bu şekilde , çok mantıklı değil.
   
 8. 093506

  093506 Paylaşımcı Üye

  ürün ne kadardı?
   
 9. kirlicezve

  kirlicezve Yeni Üye

  108 tl lik bir üründü. Anca bugün elime ulaştı
   
 10. stormtrooper

  stormtrooper Yeni Üye

  Whatsapp yada facebook grubumu? Adı nedir? Bende katılmak istiyorum.
   
 11. MrHesap

  MrHesap Aktif Üye

  Totoman bunu beğendi.
 12. nikonian

  nikonian Yeni Üye

  Sadece Aliexpress'ten gelen siparişlerimiz değil, Çin'den gelen milyonlarca ürün hergün raflarda yerini alıyor. Biz bunlara dokunup, inceleyip, rafa geri koyuyoruz.
  Bu arada Aliexpress'ten 20 gün kadar önce kahve dağıtıcı-leveler siparişi vermiştim. Açıkçası virüsün kutu üzerinde günlerce yaşayacağına inanmak istemiyorum ve dört gözle ürünün gelmesini bekliyorum. Allahtan paslanmaz çelik. Bir deterjanlı suya sokar çıkarırım olmazsa :)
   
  MusicandCoffee bunu beğendi.
 13. MusicandCoffee

  MusicandCoffee Isınmaya Başlayan Üye

  Kesinlikle katılıyorum Çin'den gelen bir sürü ürün var. Alman markası diyip aldığınız ürünün arkasında bile made in china yazıyor. Çin'den günde dünya çapına milyonlarca ürün gönderiliyor...
   
  Son düzenleme: 27 Oca 2020