Whatsapp Grup

'Forum Hakkında' forumunda bulcum tarafından 9 Kas 2019 22:58 tarihinde açılan konu

 1. bulcum

  bulcum Paylaşımcı Üye

  Bugün bu konu uçurulmuş, sebebi nedir arkadaşlar?
   
  ErkanB bunu beğendi.
 2. drsuat

  drsuat Paylaşımcı Üye

  Yönetimin açıklaması:

  Whatsapp Kahve Grubu başlıklı konunuz silindi. Gerekçe: grup tarzında bir oluşuma destek veremediğimden konuyu silmek durumundayım. bunun çok sakıncaları var daha önce benzer durumlar kötü sonuçlandı.
   
  bulcum bunu beğendi.
 3. bigvocate

  bigvocate Paylaşımcı Üye

  bunu siteye bir alternatif ve haliyle rakip bir oluşum olarak gördüyse admin gerçekten pes diyorum. @drsuat 'ın da konu başlığında belirttiği üzere bu whatsapp grubu tamamen çoklu alımlarda alternatif fiyatlar oluşturmak ve grup indirimi yaratmak amaçlıydı, zaten whatsapp üzerinden kahve muhabbeti yapmanın mümkün olmadığı da açık.
  bu arada yeri gelmişken belirtmek istiyorum, admin'in yönetim tarzıyla ilgili bazı sıkıntılı durumlar var. sürekli olarak fırça atan, üslubumuza dikkat etmemiz gerektiği hususunda uyarıda bulunan ve had bildiren (ve hatta ceza veren) bir yönetim tarzıyla karşı karşıyayız. adminimiz kaç yaşında bilmiyorum ancak benim burada sıklıkla muhatap olduğum insanlar genellikle 30 yaş üstü ve belirli bir sosyal çevresi, iyi bir mesleği olan kişiler. haliyle sürekli olarak konuşmayı bilmeyen, üslup problemi olan bir kitleymişiz muamelesi görmek beni rahatsız ediyor. Eğer yönetici olarak ortada bir üslup problemi görüyorsanız konuyu bu gerekçeyle kilitlersiniz ve tartışmanın önüne geçersiniz, ilkokul öğrencisine ceza verir gibi 1 hafta veya sürekli olan men etmek nedir? ki benim forumda gördüğüm tartışmalar asla hakaret düzeyine ulaşmayan ancak sıklıkla laf sokma şeklinde ilerleyen ve belirli bir düzeyin altına inmeyen tartışmalar. sayın admin, lütfen insanları biraz rahat bırakın.
   
  Lerten bunu beğendi.