Antalya Kahve Festivali (02-04 Kasım 2018)

'Barista Yarışmaları ve Organizasyonları' forumunda Cy tarafından 19 Eyl 2018 tarihinde açılan konu

 1. Cy

  Cy Administrator Site Yetkilisi

  organizasyondan bana gelen maili aynen paylaşıyorum

  antalya-coffee-fest.png

  Birçok ulusal ve uluslararası organizasyona ev sahipliği yapan dünya markası Antalya, bu sefer de “KAHVE’’ için buluşma noktası oluyor…

  Kahveye dair her şeyin yer alacağı Antalya Coffee Festival, 02-04 Kasım 2018 tarihleri arasında Kepez Belediyesi destekleri ile Tarihi Dokuma Parkta gerçekleştirilecektir.

  Eğlenceli ve zengin bir programa sahip olan Antalya Coffee Festival “Kahvenin Büyüleyici Yolculuğu’’ mottosuyla kahvenin yaşam döngüsünü ve bu döngüye adanmış hayatları daha yakından tanımak isteyen kahve severler ve profesyonel alıcılar ile;

  · Mikro Kavurucuları,

  · Yeni Nesil Kahve Anlayışının Temsilcileri,

  · Geleneksel Kahve Markalarını,

  · Makine-Ekipman Tedarikçilerini,

  · Zincir Markaları,

  · Sektöre İlişkin Dernek ve Vakıfları,

  · Yeme-İçme Sektöründeki Yeni Trendlerin Öncülerini,

  · İçerik Üreten Blogger ve Vloggerları,

  kapsayan sektör profesyonellerini Antalya’da bir araya getirmeyi amaçlıyor.

  Yapılan iyi işleri sergileme ve katılımcılara bu iyi işleri deneyimleme fırsatını tek bir çatı altında toplayarak, Antalya’da yılın en iyi hafta sonu etkinliği olmayı hedefleyen Antalya Coffee Festival’de ayrıca tasarım ürünler, interaktif workshoplar, seminerler, akustik konserler, sanat sergisi ve ilgi çekici birçok etkinlik de yer alacak. Etkinlik süresince katılımcı firmalara perakende satış imkanı da sunulacaktır*.

  Türkiye’de gün geçtikçe değerlenen kahve anlayışına güneyden de katkı sağlamak amacıyla planlanan ve The Sudd markası olarak destek sağladığımız bu organizasyonda, dönemin siz değerli firmalarını Antalyalılar ile buluşmaya davet ediyoruz.  *Kendine ait tasarım standı ile gelemeyecek olan katılımcılara stand ve altyapı desteği sağlanacak ve ilk yıla özgü olmak üzere katılım ücreti talep edilmeyecektir. Etkinlik ile ilgili talep ve görüşleriniz için geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

  **Festivalin gerçekleştirileceği alanın görselini aşağıda görebilirsiniz. Ayrıca ekte ön sözleşme metnini bulabilirsiniz.

  antalya-coffee-fest-3.png

  antalya-coffee-fest-4.png
   

  Ekli dosyalar:

  FirstCrack, KorayG ve Cann bunu beğendi.
 2. KorayG

  KorayG Isınmaya Başlayan Üye

  Yaşadığım şehirde böyle bir organizasyon yapılacak olmasına çok sevindim.İnsallah ziyaretçi olarak yerimi alacağım.
   
 3. BYSECO

  BYSECO Yeni Üye

  Çok güzel bir organizasyon Kesinlikle katılırım.
   
 4. esavas

  esavas Emir Savaş

  Ön hazırlıkları iyi yapılmadan sırf Ankara, İstanbul ve İzmir'de yapılıyor ve tutuyor diye yapılırsa, ortaya tatmin edici birşey çıkacağını sanmıyorum. Ama yine de Antalya'nın bi yerden başlaması gerek, bu kadar büyük bi' şehrin 3.nesil kahveden her anlamda(üretici/tüketici) uzak olması enteresan :)
   
 5. ozgeraltay

  ozgeraltay Aktif Üye

  Güzel Yaşadıgım Şehre yakın bir yer bende katılırım böyle etkinlikleri başka şehirlerdede görmek güzel konum seçimide dogru olmuş şehri bilmeyenler için rahatlıkla ulaşılabilecek bir nokta.Hızlı Geçiş bileti satılsa iyi olur bu arada