Satılık Delonghi 3531 / Ahşap Tamper / Non Pressure Basket / Hario Seramic Değirmen

'Alım - Satım Bölümü' forumunda zapata tarafından 12 Ağu 2018 19:25 tarihinde açılan konu

 1. zapata

  zapata Yeni Üye

  Herkese merhaba,

  Toplam geçmişi maksimum 1.5 aya dayanan aşağıdaki ürünleri satıyorum. (Ürünleri fotoğraf makinası ile çekmeme rağmen boyuttan dolayı biraz kalitesiz bir resim koymak zorunda kaldım)

  Ürünlere ait detaylar aşağıdaki gibi olup tüm ürünleri beraber satmak istediğimden ayrı ayrı fiyat sorulmamasını rica ederim.

  İstanbul'da ikamet ediyorum. Şişli veya Esentepe bölgesine elden teslimat yapabiliriz yada anlaşır isek kargo ile iletebilirim.

  -Delonghi 35.31: En fazla 20 kere kahve yapılmıştır. Süt ısıtması 1 kere kullanılmıştır. Orijinal 3 adet basket/süzgeç ve ürüne ait 1 adet tamper'de resimde görülebilir. Garanti belgesi orijinal kutusunun üzerinde durmaktadır. Ürün orijinal kutusu ile teslim edilecektir.

  -Hario Ceramic Değirmen: Maksimum 500 gr çekirdek öğütülmüş olup 2-3 hafta önce satın alınmıştır. Kutusu veya garanti belgesi bulunmamaktadır. Gayet temiz durumdadır.

  -Tamper: 51 mm uyumlu ahşap tamper gayet temiz durumdadır. Yukarıda da bahsedildiği gibi 2-3 haftalık bir geçmişi olup maksimum 20 kahve yapımı için kullanılmıştır.

  -Basınçsız Süzgeç / Non Pressurized Basket: 51 MM çapındaki basket ilgili 3531 modeli ile uyumludur. Ancak kullanmak için portafiltrenin içinde bulunan plastik aparatın çıkartılması gerekmektedir. Tek bir vidası olan plastik aparat rahatça sökülebilir.

  Tüm ürünler için istediğim ücret 500 TL.

  Toplu Resim.JPG
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 14 Ağu 2018 13:48